Līdz LATVIABEERFEST 2014 vēl 100 dienas!

Biedrība “Alus Brālība” jau ceturto gadu pēc kārtas organizē alus izstādi-festivālu “Latviabeerfest”.

Festivāla mērķis ir iepazīstināt sabiedrību ar Latvijas un ārvalstu alus darītavu jaunumiem, kā arī piedāvāt jau iecienītās šķirnes.

“Alus Brālība” ar katru gadu arvien vairāk un vairāk padara festivālu par ģimenes svētkiem, kur ikviens – liels vai mazs, atrod sev izklaidi – bērnu zona, koncerti uz 5 skatuvēm, spēka, veiklības un izturības sacensības, degustācijas un alus entuziastu kolekciju izstādes.

LATVIABEERFEST_2013_17

 

Andrejs Šikors, starptautiskā alus festivāla „Latviabeerfest” direkcijas un biedrības „ALUS BRĀLĪBA” vadītājs: „Pagājušais Starptautiskais festivāls „Latviabeerfest 2013” bija izdevies ar izaugsmes tendenci gan dalībnieku, gan arī apmeklētāju ziņā. Pēc monitoringa, katrs 4. pasākuma apmeklētājs bija ārvalstu tūrists, kurš festivālu Rīgā uzskatīja par sava ceļojuma galamērķi. Uzskatam, ka šāda veida pasākumi ir lieliska reklāma Rīgai un Latvijai kopumā, kuri palielina tūristu plūsmu un ceļ valsts atpazīstamību. Par to liecina arī citu valstu pieredze Eiropā, jo alus būtībā ir dzēriens kurš vieno mūs.”

„Latviabeerfest 2014” ir izstrādāts Baltijas valstu koncepts, ar uzsvaru uz latviskām tradīcijām un ieskatu pasaules alus ražošanas daudzveidībā. Līdz ar to ceram sagaidīt lielu interesi gan no pašmāju, gan ārzemju alus ražotājiem un tirgotājiem. „Latviabeerfest 2014” tiek plānots vēl apjomīgāks kā iepriekšējais, ar vēl lielāku alus zīmolu skaitu un internacionālu virtuvi.

Tāpat kā iepriekšējos gados „Latviabeerfest 2014” norisināsies trīs dienas, Vērmanes dārzā, Rīgā. Festivālā aicinātas piedalīsies visas Latvijas, Lietuvas, Igaunijas alus ražotnes, viesi no Vācijas, Čehijas un citām eiropas valstīm.

Pasākumu vadīs atraktīvais Armands Simsons, kurš pagājušajā gadā vadības grožus pārņēma no festivāla patrona Raimonda Bergmaņa. Izklaides programma nākamgad būs uz piecām skatuvēm uz kurām uzstāsies Baltijā populāras mūzikas grupas un mākslinieki.

www.latviabeerfest.lv

LATVIABEERFEST_2013_121

LATVIABEERFEST_2013_50