LatviaBeer Fest 2015

2015. gada 28.-31. maijā pašā Rīgas sirdī, Vērmanes dārzā jau 5. gadu pēc kārtas būs iespēja baudīt jaunas un jau iecienītas alus šķirnes, vietējo pavārmākslas meistaru gardumus, kā arī apskatīt un iegādāties amatnieku darinājumus. Tas viss 5. Starptautiskajā Alus Festivālā „LatviaBeer Fest 2015”

Alus maratons ir starptautiska tradīcija, kura tiek praktizēta jau daudzu gadu garumā vairākās Eiropas valstīs. Atpazīstamākais, protams, ir Vācijas pilsētas Minhenes „Oktoberfest”, bet alus festivāli notiek gan Polijā, gan Čehijā, arī Anglijā un nu jau piekto gadu arī pašā Rīgas sirdī – Vērmanes dārzā.
Latvijas Alus festivāls turpina savas labākās tradīcijas, festivāla laikā būs iespēja iepazīt jaunas alus šķirnes, nobaudīt jau iecienītās, kā arī iepriecināt sevi ar vietējo tirgotāju un amatnieku labumiem. Šogad arī kāds jaunums – atpūtas chill out zona rezervēta vietējiem Latvijas vīndariem.

1. novembrī ir beigusies nacionālā vietu rezervācija, kuras laikā tirdzniecības vietas varēja pieteikt tikai LADS, LADA un AB korporatīvie biedri. Festivāla mājas lapā www.latviabeerfest.lv ir atrodama karte, kurā ir redzamas jau aizņemtās tirdzniecības vietas un vēl pieejamās. Pašlaik ir rezervēti 35% no pieejamajām tirdzniecības platformām. Aicinām tirgotājus nelaist garām iespēju un piedalīties starptautiskajā alus festivālā. Vairāk informācijas mājas lapā.