Izvēlies Latvijas mīlētāko alus darītavu!

DSC_5183Portāls LA.lv sadarbībā ar “Latvijas alus gada balva 2017” žūrijas komisiju aicina noteikt Latvijas mīlētāko alus darītavu. Balsot par tavuprāt labāko alus darītavu vari vienu reizi dienā līdz pat 25. janvārim. Lai nobalsotu, vienkārši nospied uz atbilstošā logo!

Latvijas “Alus gada balva” ir kļuvusi par gada nozīmīgāko pasākumu Latvijas alus ražotājiem un apvieno vienuviet alus brūvēšanas profesionāļus un entuziastus ar mērķi novērtēt nozares attīstību, jaunākās tendences un labākos sasniegumus gada laikā. Balvu 2011. gadā iedibināja biedrība «Alus brālība», lai popularizētu sasniegumus nozarē, godinātu nozares veiksminiekus un stiprinātu nozarē strādājošo pašapziņu, kā arī veicinātu vienas Latvijas tautsaimniecības nozares – alus darītavu – pārstāvju savstarpējo sadarbību.

Portāla LA.lv lasītājiem ir iespēja jau tagad un šeit:http://www.la.lv/vai-tev-ir-sava-milaka-alus-daritava-tad-nobalso-tagad-un-seit/,  nobalsot par savu mīļāko alus darītavu publiskas aptaujas “Mīlētākā Latvijas alus darītava” ietvaros. Alus darītava – aptaujas uzvarētājs, saņems uzņēmuma “Latvijas Mediji” speciālbalvu, kura tiks pasniegta Latvijas Alus gada balva 2017 ceremonijā, 2018.gada 2.februārī Rīgā, VEF kultūras pilī.