Zinātniski prakstiskā konference

  1. gada 23. maijs

RADISSON BLU LATVIJA

Zāle BETA 2 (Elizabetes iela 55)

 

Alus darītāju zinātniski praktiskā konference

 23. maijā viesnīcas RADISSON BLU LATVIJA zālē BETA 2 (Elizabetes ielā 55) Alus Brālība un Baltic Beer Star ar LIVE Riga atbalstu aicina uz ikgadējo Baltijas valstu Alus un iesala dzērienu zinātniski-praktisko konferenci. Konferences mērķis ir veidot izpratni par inovācijām alus nozarē, jaunu zināšanu pārnesi un Latvijas alus nozares attīstību. Šī gada konferences tēma “Alus – mūsu nacionālais produkts” vai “Latvija – Alusdarītavu MEKA”. Konferencē uzstāsies augsta līmeņa nozares eksperti.

Bruno Vāvers (McCANN RIGA, stratēģiskais direktors) stāstīs par zīmolvedību, pārdošanu un reklāmas stratēģiju ar nosaukumu “Reklāma bez paģirām”. Rudīte Vesere (VARAM Vides un aizsardzības departamenta direktore) ar kolēģiem stāstīs par depozītu sistēmas piemērošanas aspektiem dzērienu iepakojumam. Kaspars Zakulis (LATVIJAS ZAĻAIS PUNKTS, direktors) rādīs vīziju par Depozītu sistēmu Latvijā. Reinis Pļaviņš, alus darbnīcas LABIETIS dibinātājs un alus vēstures entuziasts, stāstīs par alus tradīcijām Latvijā. Varēs uzzināt, kas ir miestiņš, medalus, alus, kā tie atšķiras. Baiba Šmite-Roķe (VID Akcizēto preču aprites daļas vadītāja) iepazīstinās ar alus aprites tendencēm, nodokļu politikas izmaiņām un ietekmi uz Latvijas tirgus rādītājiem. Latvijas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes mācībspēki Dr.sc.ing Zanda Krūma un Dr.sc.ing. Evita Straumīte skaidros alus smaržas stabilitātes un nodrošināšanas būtiskos faktorus, alus smaržas defektu un efektu identificēšanu ar sensoro un ķīmisko analīžu metodēm. Polijas biotehnoloģiju uzņēmuma “FERMENTUM MOBILE” prezidents Mg.sc.ing. Filips Paprocki runās par alus raugiem, to pareizu pielietošanu, veselīgu rauga augšanu. Konferences laikā tiks prezentētas alus pārbaužu iekārtas, testeri no snaptest.lv un SIA ARMGATE.

Aicinām izmantot lielisku, neatkārtojamu iespēju dzirdēt tik daudz spēcīgu nozares pārstāvju vienkopus, piesakies konference@latviabeerfest.lv !

Pilna laika studentiem un mācībspēkiem ieeja brīva, ja reģistrējoties uzrāda apliecību, pārējiem – 30 EUR. =

Mārtiņš Andžs

Konferences organizators

Tālrunis: 29397439

E-pasts: konference@latviabeerfest.lv